خرید سایبان پارکینگ با کیفیت

خرید سایبان پارکینگ با کیفیت

خرید سایبان پارکینگ با کیفیت

سایبان پارکینگ به عنوان مهم ترین سایبان برای خودروی شما است ، اگر پارکینگ ندارید هیچ نگران نباشید با نصب سایبان پارکینگ یک پارکینگ متحرک  برای ماشینتان درست کنید.

سایبان پارکینگ ، با طراحی های جذاب و زیبا و متناسب محیط پیرامون که اغلب برای مراکز و ساختمان های بزرگ اداری و مسکونی ، تجاری و هتل ها مورد استفاده قرار میگیرند.

به جز زیباتر نشان دادن مکان سایبان پارکینگ برای مقاومت از فضای تحت پوشش خود از باران ، برف ، تگرگ و همچنین فضولات پرندگان کاربرد دارد .این سازه ها مخصوص درب ورودی اصلی ساختمان ها و یا برای پنجره های بزرگ وتراس هستند و قابلیت نصب انواع پوشش ها شیشه سکوریت ، پلی کربنات تخت (مشابه شیشه) ،پی وی سی و یو پی وی سی را دارا میباشد .

برای زیباتر کردن سایبان پارکینگ میتوانید از لامپ های ال ای دی استفاده کنید تا زیباتر شود و محیط را نورانی کند و شما هم زمانی که خودرو زیر آن پارک نشده است میتوانید به راحتی از فضای زیر آن استفاده کنید و اوقات خوشی را بگذرانید.

برای خرید سایبان پارکینگ با کیفیت میتوانید با سایبان برقی متین در ارتباط باشید ، سایبان پارکینگ که در محیط باز میگذارید صد در صد باید زیبایی خاصی داشته باشد تا آن محیط را زشت تر نکند.

سایبان برقی متین در تمام نقاط ایران شعبه دارد که میتوانید برای مشاهده ی نمایندگی ها به قسمت نمایندگی ها مراجعه کنید. 

پروژه های اجرا شده توسط سایبان متین را میتوانید به بخش پروژه ها مراجعه کنید. 

راه های ارتباطی با سایبان متین جهت سفارش سایبان پارکینگ جذاب :

تلفن : ۵۰ ۱۰ ۳۶ ۲۲ ۰۲۱

۵۱ ۱۰ ۳۶ ۲۲ ۰۲۱

۵۲ ۱۰ ۳۶ ۲۲ ۰۲۱

تلفن همراه : ۳۲ ۷۷ ۱۰۰ ۰۹۱۲

تماس و مشاوره رایگان از ۹ صبح تا ۹ شب

اخبارسایبان پارکینگ

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *