خرید سقف متحرک ارزان و مناسب

خرید سقف متحرک ارزان و مناسب

خرید سقف متحرک ارزان و مناسب

خرید سقف متحرک ارزان و مناسب ،  سقف متحرک یک سازه ی آلومینیومی میباشد که در فضا های بسیاری مثل رستوران و کافی شاپها، روف گاردن، استخر، پاسیو و … امکان استفاده از آن میسر میباشد.

گاهی اوقات سقف متحرک جهت ایجاد فضا های جدید در منازل مسکونی به منظور ایجاد مکانی دنج و رفع خستگی و دورهمی های صمیمی و گرم در خدمت اهالی خانواده قرار میگیرد.

سقف متحرک  این امکان را به صاحبان کسب و کار میدهد تا فضای بیشتری جهت ارائه خدمات به مشتریان خود داشته باشند.سقف برقی همچنین میتوان در ادارات برای ایجاد فضای VIP جهت برگزاری جلسات خاص و پذیرایی از افراد و مهمانهای ویژه استفاده نمود.

سقف متحرک ریموت دار یک سازه ی آلومینیومی میباشد که در فضا های بسیاری مثل رستوران و کافی شاپها، روف گاردن، استخر، پاسیو و … امکان استفاده از آن میسر میباشد.

گاهی اوقات سقف متحرک جهت ایجاد فضا های جدید در منازل مسکونی به منظور ایجاد مکانی دنج و رفع خستگی و دورهمی های صمیمی و گرم در خدمت اهالی خانواده قرار میگیرد.

امکانات سقف متحرک برای شما عزیزان

سقف متحرک  این امکان را به صاحبان کسب و کار میدهد تا فضای بیشتری جهت ارائه خدمات به مشتریان خود داشته باشند.سقف برقی را میتوان در ادارات برای ایجاد فضای VIP جهت برگزاری جلسات خاص و پذیرایی از افراد و مهمانهای ویژه استفاده نمود.
در برخی موارد جهت پوشش استخر و جهت محیا نمودن استخر برای استفاده ۴ فصل از آن ایجاد میگردد.پارچه های با کیفیت و طرحهای متفاوت میتواند باعث روشنتر و متفاوت جلوه دادن محیط داخلی سقف گردد.

دور تا دور سقف متحرک به وسیله شیشه های متحرک میتواند پوشیده شود سیستم تخلیه آب یکپارچه سقف متحرک پارچه ای هرگونه بارش جوی را از سیستم خارج میکند ضمن اینکه خود پارچه نیز ضد آب میباشد.

سقف متحرک ریموت دار برای راحتی شما مشتریان عزیز است که بتوانید فقط با در دست داشتن یک ریموت آن را باز و بسته کنید و به راحتی بتوانید بدون دخالت نیروی دستی آن را باز و بسته کنید.

نگران صدای سقف برقی در هنگام باز و بسته شدن نباشید چون هیچگونه صدایی ندارد و باعث اذیت شدن شما نمی شود.

برای مشاهده ی نمونه کارهای سایبان متین میتوانید به قسمت پروژه ها مراجعه کنید تا از کارهای اجرا شده توسط سایبان متین دیدن کنید.

راه های ارتباطی شما با سایبان متین : 

تلفن : ۵۰ ۱۰ ۳۶ ۲۲ ۰۲۱

۵۱ ۱۰ ۳۶ ۲۲ ۰۲۱

۵۲ ۱۰ ۳۶ ۲۲ ۰۲۱

تلفن همراه : ۳۲ ۷۷ ۱۰۰ ۰۹۱۲

اخبارسقف متحرک

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *