سایبان پارکینگ

شرکت سایبان برقی متین با سابقه ای طولانی در زمینه ی تولید و اجرای سایبان پارکینگ آماده ارائه خدمات در زمینه سایبان پارکینگ به شما مشتریان گرامی می باشد. سایبان پارکینگ شرکت سایبان برقی متین دارای طراحی زیبا و امنیت بالا می باشد. سایبان پارکینگ به صورت ضد حریق تولید و ساخته می شود. اسکلت پارکینگ به گونه ای طراحی و ساخته شده است که تحمل بار بسیار سنگین را نیز داراست. در ساخت سایبان پارکینگ حداقل تعداد پایه به کار برده شده است . همر بالای سایبان پارکینگ نیز از ویژگی های منحصر بفرد آن می باشد.

سایبان پارکینگ متین طراح و مجری سازه های سبک با پوشش U.PVC با قیمت سایبان پارکینگ مناسب می باشد .
شرکت سایبان پارکینگ متین در زمینه ی ساخت سایبان پارکینگ ، سایبان ، آلاچیق ، اتاقک و دیواره کرکره ای جهت انسداد دید ، سایبان پارکینگ با پوشش U.PVC فعالیت دارد . قیمت های سایبان پارکینگ و سایر محصولات کاملا رقابتی می باشد.
ورق های U-PVC سایبان پارکینگ با استابلیزر آلمان دارای آنتی UV است که باعث افزایش مقاومت سایبان پارکینگ در برابر اشعه آفتاب می شود و اینکه UV موجود در ورق و همچنین براق بودن این نوع پوشش سایبان پارکینگ موجب انعکاس کامل گرمای خورشید می شود که پس از نصب بر روی سازه ، بالای سطح پوشش سایبان پارکینگ بسیار گرم و این در حالیست که زیر سطح پوشش سایبان پارکینگ سایه کاملا خنکی دارد . البته با کمی افزایش در قیمت سایبان پارکینگ این محصولات ارائه می گردند.
از دیگر خواص این نوع پوشش سایبان پارکینگ می توان به سایه روشن و خنک آن ، بیصدا بودن در مواقع بارندگی ، عدم نیاز به آب بندی سایبان پارکینگ ، عایق آن در برابر صوت و دما ، نصب سریع ، قوس پذیری ، وزن سبک و طراحی بسیار زیبای با قیمت سایبان پارکینگ مناسب اشاره نمود
شایان ذکر است سایبان پارکینگ متین اولین اجرا کننده پارکینگ با برش CNC و نورد سرد با قیمت ایده آل و رقابتی در ایران می باشد و با بیش از ۸ سال سابقه درخشان ، آمادگی خود را جهت همکاری با ارگان های دولتی و خصوصی در سرتاسر کشور اعلام می دارد . جهت دریافت قیمت سایبان پارکینگ لطفا با ما در تماس باشید.

سایبان خودرو

از سایبان های پرکاربرد است. هر فضای خانگی، اداری، فروشگاهی و …نیاز به یک سایبان خودرو دارد. تمامی مراحل ساخت سایبان خودرو که فلزی می باشد در کارگاه انجام می پذیرد و فقط مراحل نصب سازه و کشیدن پارچه روی سایبان خودرو در محل در کمترین زمان ممکن اجرا می گردد. اسکلت اصلی سایبان خودرو عموما از پروفیل آهن با روکش کروم و یا پروفیل استیل استفاده می شود، برای اتصالات در سایبان خودرو از کابل های پرمقاومت فولادی و پیچ و مهره های فولادی استفاده می گردد.

ساخت سایبان خودرو پارکینگ، ساخت سایبان خودرو، محاسبات سازه سایبان خودرو، اجرای سازه های فلزی سایبان خودرو، سایبان ماشین ، پارکینگهای اداری، پارکینگ خانگی، پارکینگ پیش ساخته، پارکینگ سایبان خودرو، اسکلت پارکینگ خودرو، انبار، بارانداز، دیوار کرکره ای، سایه بان پارکینگ خودرو، فروش ورق UPVC، فروش ورق پلی یوپان سایبان خودرو، از جمله خدمات شرکت سایبان خودرو متین میباشد. این شرکت در زمینه طراحی سوله، محاسبات سوله، ساخت سوله، سایبان خودرو پارکینگ ، طراحی اسکلت فلزی ساختمان، نصب و اجرای اسکلت فلزی سایبان خودرو نیز فعال و دارای تجربه ای طولانی است.

مدیران شرکت سایبان خودرو متین، ساخت سازه هایی کارا، زیبا، فنی و مطمئن را جهت ارائه به مشتریان خود و در راستای تأمین آسایش و جلب رضایت ایشان با کیفیت و قیمت مناسب سایبان خودرو، سرلوحه کار خویش قرار داده اند.

انواع سایبان خودرو

انواع سایبان خودرو   سایبان خودرو چند نوع دارد : ۱-سایبان خودرو ثابت : این سایبان به صورتی است که با … Read More

عواقب عدم استفاده از سایبان پارکینگ

عواقب عدم استفاده از سایبان پارکینگ آیا شما خودرویی دارید که مجبور به پارک آن در مدت طولانی زیر نور … Read More

سایبان خودرو

سایبان خودرو از سایبان های پرکاربرد است. هر فضای خانگی، اداری، فروشگاهی و ...نیاز به یک سایبان خودرو دارد. تمامی مراحل

انواع سایبان خودرو

انواع سایبان خودرو   سایبان خودرو چند نوع دارد : ۱-سایبان خودرو ثابت : این سایبان به صورتی است که با … Read More

عواقب عدم استفاده از سایبان پارکینگ

عواقب عدم استفاده از سایبان پارکینگ آیا شما خودرویی دارید که مجبور به پارک آن در مدت طولانی زیر نور … Read More