سقف جمع شو پارچه ای

سقف جمع شو پارچه ای

سقف جمع شو پارچه ای با بهترین پارچه

سقف جمع شو کاملا اتوماتیک بوده و از ریموت برای باز و بسته کردن آن استفاده می شود. برای ساخت سقف جمع شو از چادرهایی استفاده می شود که در مقابل باران و تابش مستقیم آفتاب مقاوم  باشند. استحکام سازه آلومینیومی و در عین حال سبکیسقف جمع شو غیر قابل باور است.

موتور استفاده شده در سیستم سقف حمع شونده از نوع بکر اصل است و امکان نصب سنسور هوشمند باران، برف و یا آفتاب بر روی سیستم های مذکور وجود دارد؛ بدین صورت که با تنظیم سنسور، دیگر نیازی به دستور و حضور کاربر نمیباشد و در صورت شروع برف و باران بصورت کاملا اتوماتیک بسته میشود.

سقف جمع شونده میتواند بهترین وسیله برای شمایی باشد که میخواهید در حیاط ویلا بنشینید و از بازی کردن بچه های خود در حیاط ویلا دیدن کنید و لذت ببرید.

فکرش را بکنید زیر یک سایه ی دل انگیز و دلچسب نشستید و دارید از فضای حیاط ویلای خود لذت ببرید و به آرامش لذت بخشی برسید.

سقف جمع شو پارچه ای با بهترین پارچه میتواند بهترین گزینه برای شمایی باشد که میخواهید هم از سایه ی دل انگیزش استفاده کنید و هم از دیدن پارچه ای که برایش کار شده از طرح و جنسش لذت ببرید.

جنس پارچه ای که روی سقف جمع شو ، سقف جمع شونده استفاده می شود مهم است ، زیرا در روز های بارانی و برقی باید مقاوم باشد و خراب نشود.

برای سفارش بهترین سقف جمع شو پارچه ای میتوانید با سایبان برقی متین که در زمینه ی تولید انواع سقف ها و سایبان های فعالیت کرده است و دارای تجربه ی زیادی است در ارتباط باشید.

سقف جمع شوسقف جمع شونده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *