سقف برقی

سقف برقی پنجره ای

سقف برقی پنجره ای حداکثر راحتی زندگی در حیاط را تضمین می کند. این یک عنصر مهم و جدایی ناپذیر از هر خانه هوشمند در سیستم است.

سقف برقی پنجره ای مرکزی محور کارخانه با دستگاه هایی است که امکان باز شدن و بستن آنها و نیز استفاده از کنترل از راه دور را فراهم می کند.سقف برقی را می توان از هر مکان داخل اتاق اداره کرد. برای اتاق هایی که پنجره ها بالای سر کاربران نصب می شوند، توصیه می شود و دسترسی مستقیم به آنها را دشوار می سازد. این باعث می شود این پنجره ها یک عنصر کامل در طرح های غیر استاندارد معماری ارائه گزینه های طراحی داخلی متعدد است. پنجره FTP-V Z-Wave از چوب در رنگ طبیعی ساخته شده است، می توان به تمام اتاق ها در اتاق زیر شیروانی استفاده کرد.

 

سقف برقی

تجهیزات سقف برقی پنجره ای

پنجره سقف برقی یک ساختار چوبی در سفید است که سه لایه پوشش داده شده با لاک اکریلیک را پوشش می دهد که از تمام پنجره های پنجره ساخته شده است. برای اتاق هایی با سطوح رطوبت دوره ای مانند آشپزخانه یا حمام توصیه می شود.

سقف برقی با موتور ۲۴ سانتیمتری امکان باز و بسته شدن درب را فراهم می کند. در صورت قطع برق، نصب پنجره یا نیاز به شستن پنجره خارجی، می توان آن را نیز به صورت دستی باز و بسته کرد. برای رسیدن به این هدف لازم است که دسته را از طریق ۹۰ درجه چرخانده باشید که موتور را از محور قطع می کند.

سقف برقی دارای سنسور باران هوشمند، به طور خودکار عملکرد بسته شدن را در صورت بارندگی آغاز می کند. سنسور بدون در نظر گرفتن آب و هوا، از استفاده فضای خالی استفاده می کند. پنجره دارای سیستم سیم کشی کامل است. همه اینها نیاز به اتصال یک کابل تک به شبکه ۲۳۰ ولت است. کل سیستم کنترل یکپارچه (واحد منبع تغذیه و موتور) تحت یک پوشش آلومینیومی زیبایی قرار گرفته است که در بخش پایینی کمربند نصب شده است.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *