ساخت سایه بان برقی فروشگاه

ساخت سایه بان برقی فروشگاه

ساخت سایه بان برقی فروشگاه

یک سایه بان برقی با توجه به داشتن ریموت و بازو بسته کردن آن در مواقع دلخواه عمر سایه بان برقی را زیاد تر، مفیدتر از بقیه سایبان های موجود در بازار کرده است. برخی از سایه بان برقی های دائمی زیر فشار باد می شکنند و برخی دیگر زیر نور خورشید دچار پوسیدگی یا رنگ پریدگی می شوند.

سایه بان برقی ها قابل استفاده در ورودی های فروشگاه  و ویترین آن ها برای جلوگیری از تابش مستقیم نور آفتاب و هم چنین برای سهولت تردد و دیدار مشتری ها در روز های بارانی مورد استفاده قرار می گیرند.  سایه بان برقی ها به علت داشتن انواع مختلف میتوانند در تمامی شرایط از شما در برابر عوامل خارجی محافظت نمایند.

شما میتوانید سایه بان برقی را با محیط اطراف هماهنگ کنید و رنگی برای آن انتخاب کنید که حتی باعث چشم گیر تر شدن محل تجاری شما بشود. حتی میتوانید به هر سلیقه ای که علاقه دارید به چاپ محصولت و لوگو روی سایه بان برقی ها پرداخته و یک المان تبلیغاتی که به مراقبت خاصی نیاز نداشته و دارای عمر نسبتا زیادی هم هست در اختیار داشته باشید. یکی از عوامل گرم شدن ساختمان و مغازه یا هر جایی که شما در آن ساکن هستید ، تابش مستقیم آفتاب به سنگ نمای بیرونی است که باعث گرم شدن بیشتر داخل ساختمان یا مغازه میشود.

با سایه بان برقی های اتوماتیک دیگر نیازی به نیروی دستی و اتلاف وقت اضافی برای بستن و باز کردن ندارند. در نسل جدید سایه بان برقی شما با فشردن دکمه های ریموت مخصوص سایه بان برقی ، آن را در حالت دلخواه تنظیم کرده و از آن بهره میبرید.

همان طور که برای خرید هر چیزی بعد از علت نیاز به آن ، قیمت و هزینه ای که باید صرف آن شود به ذهن میرسد سایبه ان برقی هم نیاز به ارزیابی بودجه دارد. هرچه کیفیت مواد به کار رفته در ساخت آن بالا باشد به طبع قیمت آن هم بالا میرود. نصب سایه بان برقی برای انواع مغازه ها قابلیت اجرا دارد. وقتی در تابستان با شدت گرما مواجه میشویم تنها راه حل ما برای ایجاد فضای خنک نصب سایه ّّآّبان برقی می باشد.

ساخت سایه بان برقی فروشگاه

 

تماس با سایبان برقی متین

دفتر مرکزی : تهران، سعادت آباد، بالاتر از میدان کاج، نبش خیابان ۵ ، پلاک ۶، واحد ۱۷

تلفن : ۵۰ ۱۰ ۳۶ ۲۲ ۰۲۱

۵۱ ۱۰ ۳۶ ۲۲ ۰۲۱

۵۲ ۱۰ ۳۶ ۲۲ ۰۲۱

تلفن همراه : ۳۲ ۷۷ ۱۰۰ ۰۹۱۲

فکس : ۳۹ ۱۷ ۳۵ ۲۲ ۰۲۱

تماس و مشاوره رایگان از ۹ صبح تا ۹ شب

سایه بان برقی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *