سایبان برقی

سایبان برقی-سایبان متین

سایبان برقی

شما بر حسب نیازتان می توانید سایبان برقی و سقف های اتوماتیک را سفارش دهید و از آن ها استفاده کنید. مزایا و کاربرد بسیار زیاد سایبان برقی باعث شده است تا استفاده از آنها رواج بیشتری پیدا کند.

این نوع سایبان را در هر جایی می توان نصب کرد ،  مثل در کنار استخر، محوطه ی باز رستوران ها و هتل ها، بالکن ها و زمین های بازی و .. میتوانید این وسیله مدرن و زیبا را داشته باشید.  با نصب سایبان برقی می توانید لذت صرف یک صبحانه با عزیزانتان در فضای باز و به دور از اشعه مضر خورشید و یا ضیافت یک شام در زیر نور لامپ های فلورسنت در شب را فراهم کنید.

سایبان برقی ریموت دار بیشتر در چه مکانهایی استفاده می شود؟

سایبان برقی بیشتر در پارکینگ های رو باز جهت جلوگیری از تابش مستقیم نور آفتاب به اتومبیل ها ، حیاط منازل، محل بار گیری و تخلیه بار در کارخانه ها و کار گاه ها ، پوشاندن محیط جلوی رستوران ها و بستنی فروشی های بیرون بر جهت تسهیل ارئه سرویس به مشتریان، پوشاندن محوطه جلوی فروشگاه ها جهت جلوگیری از تابش نور مستقیم آفتاب و تسهیل بازدید ویترین توسط مشتریان و .. مورد استفاده قرار می گیرد.

سایه بان برقی ریموت دار با موتور ایتالیایی ،محصولی جدید از شرکت سایبان برقی متین است که طرفداران زیادی دارد و در هر مکانی که بخواهید میتوانید آن را نصب کنید و از خنکی سایه ی زیر سایبان لذت ببرید. 
⭐انواع سایبان قابل استفاده در کنار استخرها . روی تراسها. وسط ویلاها و کنار زمینهای بازی ( دو طرفه ها). روی پنجره و سردرب مغازه ها (یکطرفه ها)
جلوگیری از تابش مستقیم نور آفتاب به ویترین مغازه ها و جلوگیری از بارش باران

ویژگی های سایبان برقی-سایبان متین

ویژگی های سایبان برقی

🔴 قابل ارائه در 150 رنگ و طرح مختلف پارچه
🔴 امکان تبلیغ روی پارچه سایبان برقی با دستگاههای دیجیتال شش رنگ آلمانی (بهترین و ارزانترین نوع تبلیغ در سطح شهر)
🔴 قابل تنظیم شیب تا 40 درجه و تنظیم میکرو سویچ ها در انتهای باز و بسته شدن
🔴 یکسال گارانتی و پنج سال خدمات بعد از فروش 
🔴 استفاده از لامپهای فلوروسنت درهنگام شب به همراه دو عدد ریموت کنترل و گیرنده جهت باز و بست از فاصله 30 متری
🔴 قابل نصب در ارتفاع بالا جهت سردرب مغازه ها ، روی پنجره بالکن یا پنجره هایی که در ارتفاع بالا و نیاز به تبلیغ دارند.
🔴 قابلیت تنظیم زاویه بازشو به صورت دستی تا 50 درجه
🔴 قابل تولید در اندازه های دو طرفه5/2 در 3 متر و یکطرفه3 متر در80/1 
🔴 دارای قطعات آلومینیومی با پوشش رنگ کوره ای الکترواستاتیک
🔴 حداقل بیرون آمدگی سایبان 2.50 و حداکثر 4 متر

انواع محصولات سایبان برقی متین

سایبان پنجره

سایبان پنجره 

سایبان پنجره را میتوانید جلوی پنجره ها و روی دیوار نصب کنید تا از شدت نور در طول روز بکاهد. برای اتاق های نورگیر این سایبان بهترین گزینه است تا از چهارچوب پنجره و شیشه ها در مقابل باران و برف جلوگیری کند و پنجره ها تمیز تر بماند.
معمولا برای کاهش گرما و شدت نور یا کاهش دید داخل خانه از پشت پرده ای استفاده میکنیم. سایبان پنجره گزینه خوبی است تا هم بتوانید در صورت لزوم آن را راحت تر تکان دهید و هم از شدت نور کم کند. میتوانید این محصول را مطابق ابعاد و اندازه پنجره و بر اساس سلیقه تان سفارش دهید و رو نمای خارجی ساختمان داشته باشید.

سایبان برقی پارکینگ

سایبان پارکینگ

سایبان پارکینگ را میتوانید در حیاط خانه یا محل کارتان نصب کنید و محل پارک خودرو را به این ترتیب مسقف نمایید. ابعاد و اندازه سایبان برای پارکینگ مطابق محل جای پارک و ارتفاع دیوار است و مدل و رنگ آن بر اساس سلیقه شما ساخته و اجرا خواهد شد.

همیشه برای کسانی که ماشین خود را داخل حیاط میگذارند این مشکل وجود دارد که باید زود به زود به کارواش مراجعه کنند. اما با داشتن سایبان برقی پارکینگ خودرو شما از باران و برف و ریزش برگ ها و همچنین فضولات پرندگان در امان خواهد بود تا هزینه نگهداری ماشین را برای شما کاهش دهد.

سایبان برقی مغازه ویتامینه

سایبان مغازه

برای همه مغازه لازم است ویترین، در ورودی و نما همیشه زیبا به نظر برسد و علاوه بر این با دکوراسیون داخلی مغازه هماهنگی داشته باشد. سایبان مغازه را میتوانید روی سردر محل کسب تان داشته باشید و از مزیت خنکی، زیبایی و تکنولوژی موتور برقی آن بهره مند شوید.
حالا برای بازکردن و بستن و تنظیم شیب به اهرم نیاز نخواهید داشت و تنها این کار با یک ریموت و از راه دور ممکن است. برای یک تبلیغ ماندگار، ارزان و جذاب، چاپ روی چادر سایبان سفارش میشود. میتوانید از این سایبان ها به عنوان سایبان تبلیغاتی استفاده کنید و آنرا سفارش دهید.

سایبان برقی بالکن

سایبان بالکن

اگر در محل کافه، رستوران یا حتی منزل تان میخواهید کاربری بالکن و تراس را افزایش دهید پیشنهاد ما نصب سایبان بالکن است. چادر سایبان مقاومت خوبی در برابر باد های شدید و باران و تابش آفتاب دارد و هوا را برایتان خنک نگه میدارد.
این وسیله مدرن و زیبا محل خوبی را برای پذیرایی از مهمانان شما فراهم میکند تا درامدتان افزایش یابد. میتوانید در زیر چتر سایبان از گل ها و گیاهان هم نگه داری کنید و از هوای آزاد در هر فصلی لذت ببرید.

اجزای سایبان برقی

اجزای سایبان برقی ریموت دار

رسیور و ریموت 

ریموت و رسیور یک فرستنده و گیرنده رادیویی هستند، وقتی ریموت پالسی را روی فرکانس نسبی ارسال می کند رسیور آن را شناسایی و این عمل را با فرمان قطع یا وصل کردن پاسخ می دهد.

موتور برقی سایبان 

در تولید سایه بان برقی های متحرک موتورهای تویوبلار نقش مهم را ایفا می کنند که به واسطه مزایا و آسانی و راحتی در استفاده از آن ها نیاز به داشتن اطلاعات و شناخت دقیق از این موتورها می باشد.

پارچه سایبان 

پارچه و رویه سایبان برقی اتوماتیک دارای چند مدل است.  این رویه و پارچه ها با توجه به محل نصب سایبان و سلیقه مشتری متفاوت می باشد.

بازوی سایبان برقی

جهت بازشدن پارچه سایه بان برقی نیاز به مفاصلی است که دارای حرکت آرنجی باشد تا بتواند کار باز و بسته شدن را انجام دهد. داخل این بازو ها فنر هایی استفاده شده است که توسط سیم بکسل ، زنجیر و تسمه به هم متصل شده است . 

مزیت های موتور توبولار

🔴 کارکرد بی صدا  و تنظیم آسان نسبت به موتورهای سانترال
🔴 سرعت یکنواخت در حرکت
🔴 از نظر توان و قدرت کشش، دارای رده های مختلفی هستند و متناسب با انواع سایبان عمل می کنند.
🔴 به صرفه و کم مصرف نسبت به دیگر موتورهای موجود

سایبان برقی-سایبان دو طرفه

مشخصات عمومی فنی موتورهای سایبان

🔴 برق ورودی شهری ۵۰ هرتز-۲۲۰ ولت
🔴 جریان مصرفی متغیر تا ۱ امپر
🔴 زمان کارکرد موتور ۵ دقیقه
🔴 دمای کارکرد موتور محیط ۵۰+ تا ۱۲- درجه سانتیگراد
🔴 دمای کارکرد موتور ۱۵۰ درجه سانتیگراد
🔴 وات مصرفی ۱۲۰ تا ۲۵۰ وات

پارچه سایبان برزنت

انواع پارچه سایبان برقی را بشناسید!

پارچه سایبان برزنت :

پارچه سایبان از نوع  برزنت کیفیت مناسبی دارد و در برابر باران ، برف ، گرمای زیاد مثل گرمای جنوب کشور را تحمل میکند و مقاومت بسیار بالایی دارد. اگر بعضی از سایبان ها را نگاه کرده باشید متوجه می شوید که شکل ظاهری آن بسیار نامناسب است ، پارچه حالت پوسیده پیدا کرده و مدل پارچه مثل روز اولش نیست و همین موضوع ظاهر مغازه را از آن حالت شیک اولیه به ظاهری نامناسب تبدیل کرده است. اما با سفارش سایبان اتوماتیک از یک سایت معتبر دیگر با این مشکل مواجه نخواهید شد.

پارچه سایبان پی وی سی

پارچه سایبان پی وی سی :

این نوع پارچه سایبان برقی در مناطق باران خیز و شرجی مورد استفاده قرار می گیرد. سایبان با پارچه PVC  مقاومت بالایی در برابر تابش نور خورشید ، نفوذ رطوبت دارد. این نوع پارچه تنوع بالایی در رنگ و طرح دارد  که قابلیت چاپ متن ، لوگو ، عکس ، تبلیغات با انواع چاپهای لیزری دارد یعنی میتوانید از این پارچه به عنوان تبلیغات برای مغازه ی خود استفاده کنید دیگر هم دردسر هزینه های بالای شهرداری و مالیات را نداشته باشید.

پارچه ترانزیتی و فلکسی هم از انواع پارچه های سایبان است که مختص به هر شرایط آب و هوایی انتخاب می شود. بیشترین نوع پارچه سایبان که شرکت های تولید کننده استفاده می کنند پارچه ی پی وی سی است چون مزیت های فراوانی دارد که برای مشتری جذابتر خواهد بود.

⭐ برای مشاهده انواع پارچه سایبان مختلف میتوانید از سایت دیکسون دیدن کنید!

پروژه های سایبان برقی

نصب سایبان برقی دو طرفه در نیاوران

نصب سایبان برقی دو طرفه در نیاوران نصب سایبان برقی دو طرفه در نیاوران باشگاه جوان به رنگ زرد به

سایبان برقی در ساختمان ویوا

سایبان برقی در ساختمان ویوا سایبان برقی در ساختمان ویوا واقع در سعادت آباد توسط تیم حرفه ای ما اجرا

سایبان برقی با طرح های خلاقانه

سایبان برقی با طرح های خلاقانه سایبان برقی با طرح های خلاقانه که در این چند سال اخیر در شرکت

سایبان برقی در بالکن منزل

سایبان برقی در بالکن منزل  سایبان برقی در بالکن منزل به دست تیم حرفه ای سایبان متین به اجرا در

اجرای سایبان برقی در ویلای مدرن

اجرای سایبان برقی در ویلای مدرن سایبان برقی در ویلای مدرن توسط سایبان متین به اجرا در آمده است که

سایبان مغازه فروشگاههای آلایان

سایبان مغازه فروشگاههای آلایان سایبان مغازه فروشگاههای آلایان توسط تیم حرفه ای سایبان متین به اجرا در آمده است که

سایبان برقی برای فست فود میامی

سایبان برقی برای فست فود میامی سایبان برقی برای فست فود میامی توسط سایبان متین به اجرا رسیده است که

اجرای سایبان برقی در رستوران مسلم

اجرای سایبان برقی در رستوران مسلم اجرای سایبان برقی در رستوران مسلم که در بازار تهران واقع شده است و

سوالات خود را از ما بپرسید..

مشاوره نیاز دارید؟

پاسخ سوالاتی که معمولا مشتریان میپرسند در این صفحه آورده شده اگر پاسخ سوال خود را نیافتید ، سوالتان را بفرستید ما خیلی زود پاسخ شما را میدهیم

خدمات پس از فروش شما شامل تعمیر و تعویض سایبان هم میشه ؟

بله برای مشتریان در تمام ایران پس از فروش در صورت نیاز به تعمیر یا تعویض نیروهای ما به محل خانه یا مغازه شما اعزام خواهند شد.

هزینه نصب هم برای سایبان برقی دریافت میکنید ؟

برای نصب هزینه جداگانه دریافت میشه. برای استعلام قیمت و مشاوره با همکاران ما در بخش فروش سایبان برقی تماس بگیرید.

15 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *