سایبان متحرک

تاریخچه سایبان متحرک

استفاده از سایبان متحرک در بناها از زمان‌ قدیم رواج داشته است. بناهای تاریخی بسیاری در زمان روم باستان یافت شده‌اند که با استفاده از تیرهای چوبی و ترکه‌های عمودی و طناب، از سایبان متحرک بهره برده اند. با استفاده از سایبان متحرک می توانیم هم از نور روز استفاده نماییم و هم از باد و باران مصون بمانیم.

در دوران قاجاریه و در باغ‌سازی نیز از سازه‌های سبک در باغ‌ها به جهت ایجاد سایه در واقع به نوعی به عنوان سایبان متحرک در میان باغ استفاده می‌شده است که در تابستان در زیر این به نوعی سایبان متحرک، اوقات فراغت خود را می‌گذراندند و همچنین انواع مراسم را برگزار می‌کردند.

جلوگیری از سرما، جلوگیری ازگرمای شدید و آسیب نور خورشید دارای فرم شیک و زیبا، متحرک بودن و نصب آسان سایبان متحرک، قابلیت جمع شدن و جابجایی از محل سکونت و… همگی از مزایای استفاده از سایبان متحرک می باشد.
سایبان متحرک برقی به مشتریان این امکان را می دهد که در روزهای آفتابی با داشتن سایه ای مطلوب از فضاهای بیرونی استفاده کنند. به دلیل کاربرد زیاد سایبان متحرک که قابل استفاده در هر فضایی مانند مغازه ها ، تراس ها ، استخرها ، رستوران ها وغیره می باشد این روزها استفاده از سایبان برقی و سایبان متحرک رواج بسیار ی پیدا کرده است

نمونه های سایبان متحرک

سایبان برقی متحرک کافی شاپ پلاتو (2)
سایبان متحرک
پروژه سایبان برقی پارچه برزنتی نسکافه ای خط دار -08

ویژگی های سایبان متحرک

بیشتر سایبان متحرک ها ضدآب هستند و در مقابل سایبان متحرک های دارای بازوهای افقی قرار دارند. در نتیجه، آب به قسمت “بام” سایبان متحرک ها به هیچ وجه نفوذ نمی‌کند. سایبان متحرک های بدون بازوهای جانبی، به اندازۀ سایبان متحرک هایی که بازوهای جانبی دارند، از نور خورشید جلوگیری نمی‌کنند.

چنین سایبان متحرک هایی دارای مدل‌های مختلفی هستند. سایبان متحرک ها سایه‌های نیمه افقی فراهم می‌کنند.
برای اطلاع از مشخصات بیشتر محصول و یا خرید سایبان متحرک با ما در تماس باشید.

نمونه های سایبان متحرک

سایبان متحرک
سایبان متحرک

مزیت های سایبان متحرک مغازه

تبلیغات بر روی سردر مغازه ها به وسیله ی سایبان متحرک بهترین و ارزانترین نوع تبلیغات در سطح شهر است. بدین ترتیب کلیه عابرین رهگذر امکان دیدن تبلیغات مدنظر شما را بر روی سایبان متحرک خواهند دشت.
شرکت سایبان متین با ارائه سایبان متحرک تبلیغاتی مغازه و انجام خدمات چاپ روی سایبان متحرک بهترین و ارزانترین روش تبلیغات را با هزینه مناسب فراهم می آورد.
مغازه های تولید کننده صنایع غذایی، بهداشتی، آرایشی، وارد کننده لوازم خانگی، لوازم برقی، لوازم صنعتی و…با چاپ آرم و لوگوی خود بر روی سایبان برقی مغازه فروش خود را دو چندان می کنند.
تمامی عکس ها و طراحی های سایبان تبلیغاتی مغازه همانند  فلکسی و بنرهای تبلیغاتی با کامپیوتر طراحی  و با دستگاه های دیجیتال شش رنگ ژاپنی با بهترین و با ثبات ترین رنگ ها چاپ و بر روی سایبان متحرک مغازه نصب می گردد.
جنس پارچه PVC سایبان متحرک به گونه ای است که پس از چند سال استفاده با یکبار شستشو به راحتی تمیز و شفاف می گردد.

پروژه سایبان متحرک مغازه در یزد

سایبان متحرک و برقی
سایبان متحرک مغازه
سایبان برقی

انواع سایبان متحرک

۱- سایبان متحرک با سازه مشبک مجزا
۲- سایبان متحرک با سازه قابل گستر

کاربردهای سایبان متحرک

  • سایبان متحرک قابل استفاده در تالارهای عروسی
  • سایبان متحرک مخصوص رستورانها ، کافی شاپ ها
  • سایبان متحرک استخر
  • سایبان متحرک پارکینگ و غیره …..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *