سایبان پاسیو

سایبان پاسیو چیست؟

سایبان پاسیو محصولی نوین از  شرکت سایبان برقی متین است و  یک وسیله ی مدرن و کارآمد محسوب می شود.

سایبان پاسیو بخاطر سبک بودن و همینطور دوام بالا و محکم بودن پارچه ، قابلیت باز کردن و جمع کردن راحت آن، از لحاظ معماری و اقتصادی یک محصول مناسب و به صرفه اقتصادی محسوب میشود. سایبان پاسیو برای فضاهای سرباز و حیاط خلوت ها و به طورکلی فضاهای بدون کاربری یک پیشنهاد خوب به شمار می آید.

در کشور  ایران برای تهیه و ساخت سایبان پاسیو بنا بر تنوع آب و هوا باید در هر منطقه از متریال و پارچه خاص مقاوم و سازگار با شرایط همان منطقه برای طراحی سایبان پاسیو استفاده کرد.

بهترین متریال برای سایبان پاسیو

سایبان پاسیو وسیله ای بسیار کاربردی و مدرن است که در تمامی مناطق ایران مورد استقبال واقع شده است. با توجه به تنوع آب و هوایی در ایران بهترین گزینه برای طراحی سایبان پاسیو پارچه های پی وی سی هستند. مهمترین نکته ی قابل توجه در مورد به کارگیری پارچه های پی وی سی در سایبان پاسیو این است که این نوع پارچه در دماهای مختلف دوام بسیار بالایی دارند. به همین دلیل بهترین گزینه برای استفاده در انواع سایبان پاسیو هستند. با توجه به نصب سایبان پاسیو در مناطق بارانی و یا مناطق گرم و خشک میتوان با خیالی آسوده از پارچه های پی وی سی استفاده کرد.

کاربردهای سایبان پاسیو

سایبان پاسیو کالایی پرطرفدار و بسیار کارآمد است که در سالهای اخیر بسیار مورد توجه کارفرمایان و طراحان قرار گرفته است.
برای فضاهای بسیاری مانند ویلا، حیاط خلوت، استخر و رستوران استفاده از سایبان پاسیو میتواند گزینه ی بسیار مناسبتری نسبت به دیگر وسیله ها باشد.
مهمترین مزیت سایبان پاسیو این است که در ساعات عدم نیاز به سایبان تنها با فشردن یک دکمه بر روی دستگاه ریموت میتوان ان را جمع کرد.

گالری سایبان پاسیو

سایبان پاسیو در فضای باز
سایبان پاسیو در فضای باز
سایبان پاسیو فضای باز
سایبان پاسیو فضای باز
سایبان پاسیو مناسب ویلا
سایبان پاسیو مناسب ویلا
سایبان پاسیو مناسب حیاط خلوت

سایبان پاسیو مناسب حیاط خلوت

سایبان پاسیو حیاط خلوت
سایبان پاسیو حیاط خلوت
سایبان پاسیو شفاف
سایبان پاسیو شفاف
سایبان پاسیو متحرک
سایبان پاسیو متحرک
سایبان پاسیو

سایبان پاسیو

سایبان پاسیو با طراحی زیبا
سایبان پاسیو با طراحی زیبا
سایبان پاسیو رستوران
سایبان پاسیو رستوران
سایبان پاسیو مسکونی
سایبان پاسیو مسکونی
سایبان پاسیو ویلا
سایبان پاسیو ویلای مسکونی

نحوه خرید سایبان پاسیو

برای مشاوره در مورد خرید مناسب ترین سایبان پاسیو و سفارش محصول کافیست از طریق راههای ارتباطی با گروه سایبان برقی متین تماس بگیرید.

چرا سایبان پاسیو بخریم؟

امروزه استفاده از سایبان پاسیو برای حیاط خلوت ها بسیار باب شده است. دلیل این امر این است که مردم علاقمند هستند زمانی را در فضای باز و طبیعت سپری کنند. نصب سایبان پاسیو در جلوی ویلا و فضاهای باز این امکان را ایجاد می کند که از هوای آزاد بیشترین لذت را ببریم. بدین ترتیب با سایبان پاسیو دیگر نیازی نیست نگران روزهای بارانی یا تابش آفتاب باشید.