صفحه نخست سایبان برقی متین

پروژه سایبان برقی مغازه
پروژه های سایبان متین
نمونه کار سایبان برقی

سایبان برقی | سایه بان برقی اتوماتیک ریموت دار | قیمت سایبان برقی مغازه | سایبان چتری متحرک | سقف برقی جمع شونده | سقف متحرک | سایبان پارکینگ ماشین | سایبان خودرو| سایبان جمع شونده| سایبان فروشگاه |سایبان جمع شونده |قیمت سایبان بالکن | سایبان پاسیون | قیمت سایبان اتوماتیک | سایبان باغ | سایبان برقی دو طرفه | سایبان منزل

قیمت سایبان برقی مغازه به علت داشتن قابلیت های مختلف سایبان مغازه و انجام مانورهای مختلف تبلیغاتی سایبان اتوماتیک بر روی سایبان برقی دارای قیمت های متفاوتی می باشد. سایبان برقی بر اساس بودجه مشتریان عزیز طراحی و ساخته می شود. انتخاب جنس و کالیته سایبان برقی، سایبان متحرکسایبان متحرک، سایبان اتوماتیک، سایبان چتری و همچنین سیستم اتوماتیک سایبان برقی دو فاکتور مهم در تعیین قیمت سایبان برقی مغازه می باشد. و در هر مورد سایبان برقی متین مشاوره و خدمات گسترده ای را به مشتریان عزیز ارائه می دهد. قیمت سایبان برقی را از ما بخواهید و آن را با قیمت سایبان برقی های دیگر برند ها مقایسه کنید.

سقف جمع شونده و یا سقف متحرک جمع شونده که همان سقف جمع شونده نامیده می شود، سایبان متحرک و سایبان اتوماتیک محصول جدید سقف برقی متین می باشد. تجربه موفق این در تولید و فروش سقف برقی، سقف متحرک و سقف جمع شونده ما را بر آن داشت تا مانند همیشه با ارائه بهترین کیفیت سقف متحرک و با حفظ قیمت ارزان و رقابتی، سقف برقی جمع شونده را در لیست محصولات و خدمات خود قرار دهیم.

سایبان چتری به جرئت می توان گفت بهترین سایبان برای فضای بیرونی می باشد. در انتخاب سایبان متحرک، سایبان چتری دو عامل در میان سایر عوامل سایبان اتوماتیک بیشتر تعیین کننده است: اول کیفیت سایبان چتری و دوم قیمت سایبان چتری. قیمت سایبان چتری بر اساس مواد به کار برده شده در ساخت سایبان متحرک، ساخت سایبان چتری و نیز امکانات سایبان چتری تعیین می شود. سایبان برقی متین ارائه دهنده با کیفیت ترین سایبان اتوماتیک، سایبان متحرک و سایبان چتری می باشد.

...
[dt_divider]

برای دنبال کردن نمونه کارهای سایبان برقی متین کلیک کنید

سایبان برقی خودرو ریموت دار با موتور ایتالیایی
سایبان ماشین محصولی جدید از سایبان متحرک های سایبان برقی متین
سایبان چتری قابل استفاده کنار استخرها . سایبان متحرک روی تراسها. سایبان اتوماتیک وسط ویلاها و کنار زمینهای بازی (دو طرفه ها). روی پنجره و سردرب مغازه ها (یکطرفه ها) به عنوان سایبان مغازه
سایبان برقی جلوگیری از تابش مستقیم نور آفتاب به ویترین مغازه ها و یا سایبان اتوماتیک جلوگیری از بارش باران با نصب سایبان مغازه از دسته سایبان متحرک

سایبان برقی ریموت دار

سایبان برقی در پارکینگ های رو باز جهت جلوگیری از تابش مستقیم نور آفتاب به خودرو و ماشین ها ، سایبان اتوماتیک، سایبان متحرک حیاط منازل با استفاده از سایبان چتری، محل بار گیری پارکینگ ماشین و تخلیه بار خودرو در کارخانه ها و کار گاه ها ، پوشاندن محیط جلوی رستوران ها با سایبان برقی اتوماتیک و سایبان اتوماتیک بستنی فروشی های بیرون بر با استفاده از سایبان چتری جهت تسهیل ارئه سرویس به مشتریان، پوشاندن محوطه جلوی پارکینگ خودرو فروشگاه ها به عنوان سایبان مغازه جهت جلوگیری از تابش نور مستقیم آفتاب و تسهیل بازدید ویترین توسط مشتریان و .. می باشد. این سایبان ها می توانند از سایبان متحرک، سایبان اتوماتیک و یا سایبان چتری انتخاب شوند.

تبلیغ روی پارچه سایبان برقی

امکانات ما به منظور تبلیغ روی پارچه سایبان برقی به خصوص سایبان مغازه :

سایبان اتوماتیک قابل ارائه در ۱۵۰ رنگ و طرح های مختلف پارچه در سایبان برقی
تبلیغ روی پارچه سایبان مغازه (بهترین و ارزانترین نوع تبلیغ در سطح شهر)
سایبان اتوماتیک قابل تنظیم شیب تا ۴۰ درجه و تنظیم میکرو سویچها در انتهای باز و بسته شدن سایبان برقی
یکسال گارانتی سایبان اتوماتیک و پنج سال خدمات بعد از فروش سایبان اتوماتیک
استفاده از لامپ های فلوروسنت درهنگام شب به همراه دو عدد ریموت کنترل و گیرنده جهت باز و بست از فاصله ۳۰ متری سایبان اتوماتیک

سایبان برقی با قابلیت تنظیم زاویه بازشو

سایبان برقی قابل نصب در ارتفاع بالا جهت سردرب مغازه ها به عنوان سایبان مغازه متحرک، سایبان اتوماتیک روی پنجره بالکن یا پنجره هایی که در ارتفاع بالا و نیاز به تبلیغ هم دارند.
قابلیت تنظیم زاویه بازشو سایبان متحرک به صورت دستی تا ۵۰ درجه
در اندازه های سایبان متحرک دو طرفه ۵/۲ در ۳ متر و سایبان اتوماتیک یکطرفه ۳ متر در۸۰/۱
کلیه قطعات آلومینیومی سایبان متحرک رنگ کوره ای الکترواستاتیک
چاپ هر نوع تصویر بر روی سایبان متحرک. منظره و یا تبلیغات دلخواه زیر یا روی پارچه سایبان برقی به خصوص سایبان برقی مغازه با دستگاههای دیجیتال شش رنگ آلمانی
حداقل بیرون آمدگی سایبان متحرک ۲٫۵۰ و حداکثر ۳ متر

سقف متحرک باز شو

سایبان اتوماتیک و یا سقف متحرک (Pergola Awnings) یکی از جدیدترین و مدرن ترین نوع پوشش‌های متحرک می باشد، این نوع سقف ها دارای سازه آلومینیومی و بوسیله پارچه هایی از جنس PVC پوشانیده شده اند. این سیستم‌ها به شکلی طراحی شده اند که در شرایط آب و هوایی مختلف مانند باران، برف، باد و تابش آفتاب مقاوم باشند،وجه تمایز سازه سقف متحرک با سایبان برقی در اندازه و ابعاد آن می باشد.به عنوان مثال ماکزیمم طول سایبان برقی ۶ متر و ماکزیمم پیش آمدگی سایبان ۳ متر می باشد که این امر در سازه سقف متحرک با محدودیت کمتری مواجه است به این ترتیب بهترین راهکار جهت پوشاندن فضای بزرگی که در اختیار می باشد مجهز کردن فضا به سیستم سقف متحرک است.

[dt_divider]

مزایای سایبان برقی

 • استفاده از پارچه های وارداتی ، مقاوم در برابر آفتاب ، باران و حرارت
 • استفاده از یراق آلات مستحکم و قوی
 • قابلیت تنظیم شیب سایبان از ۰ تا ۴۵ درجه
 • قابلیت چاپ در هر طرح و رنگ بر روی سقف یا آویز یا هر دوی آن ها (با استفاده از سلیقه مشتری)
 • استفاده از موتورهای اروپایی با دوام و ماندگاری بسیار بالا
 • امکان استفاده از سیستم های گرمایش (هیتر گرمایشی) و سرمایش (مه پاش) در زیر سایبان
 • قابلیت کنترل چند سایبان به وسیله یک ریموت کنترل
 • امکان نصب سیستم نورپردازی جهت روشنایی و زیباسازی محیط
 • قابلیت اتصال به سیستم BMS یا سایر سیستم های اتوماسیون ساختمانی
 • امکان نصب سنسور باد،باران،نور،برف
 • قابلیت باز و بسته شدن از فاصله ۳۰ متری توسط ریموت کنترل
 • هنگامی که سایبان در حالت بسته قرار دارد نیاز به فضای اضافی در محل نصب شده ندارد

ویژگی های سایبان برقی

 1. تنوع رنگی فراوان در انتخاب سایبان برقی
 2. امکان اجرای سایبان برقی تا عرض ۶ متر و باز شوندگی ۳ متر
 3. سازه های آلومینیومی با رنگ الکترواستاتیک
 4. سایبان برقی دارای قابلیت تنظیم شیب از ۰ تا ۴۵ درجه
 5. مقاومت سایبان برقی در برابر زنگ زدگی و زنگ خوردگی
 6. ضدآفتاب و ضدآب
 7. وزن سبک
 8. زیبایی و قابلیت فرم پذیری
 9. مقاوم در برابر عوامل طبیعی مانند باران،برف،آفتاب
 10. پارچه ضد اشعه ماوراء می باشد
گارانتی سایبان برقی متین

قیمت سایبان برقی مغازه

متنوع ترین قیمت سایبان مغازه، سایبان دستی و سقف متحرک ( با کیفیت ترین و ارزانترین ). در تعیین قیمت سایبان مغازه علاوه بر زیبایی ، استقامت ، کیفیت کاملاً متفاوت با سایبان های سنتی موجود می باشد.
سایبان مغازه متین برخلاف نوع سنتی که به سایبان کالاسکه ای معروف می باشد و به صورت افقی حرکت می نماید و مانع تاریک شدن و دید مغازه می گردد.
سایبان مغازه متین برای مصارف متعدد طراحی میگردد و قیمت سایبان مغازه تا حد زیادی مرتبط با مصالح به کار رفته می باشد، از جمله :

سایبان برقی مورد استفاده در سر درب انواع مغازه ها
سایبان برقی مورد استفاده در ویلا و سایبان اتوماتیک کنار استخر ها
سایبان برقی مورد استفاده جهت سایبان اتوماتیک پارکینگ
سایبان برقی مورد استفاده جهت پنجره های محل مسکونی
سایبان برقی افقی و سایبان متحرک عمودی

سایبان برقی متین علاوه بر زیبایی کلیه قطعات مورد استفاده سایبان متحرک از آلیاژ آلومینیوم مختص سایبان اتوماتیک متین ساخته می شود .
تنوع رنگ سایبان متحرک و قیمت سایبان مغازه فراوان می باشد و قابلیت کنترل چند سایبان به وسیله یک ریموت کنترل سایبان اتوماتیک امکان پذیر می باشد.
هرگونه تقاضا در زمینه سایبان های برقی سفارشی غیر تولیدی مورد مطالعه قرار میگیرد. ما در تعیین قیمت سایبان مغازه کیفیت را به طور کامل در نظر گرفته و از سویی به ارزان بودن قیمت سایبان مغازه اهمیت می دهیم. برای دریافت لیست قیمت سایبان مغازه با ما تماس بگیرید و مناسب ترین قیمت سایبان مغازه را از ما دریافت کنید.

سایبان برقی در چه جاهایی قابل استفاده است؟

سایبان های چتری

سایبان چتری از  محبوب ترین سایبان های موجود در بازار ایران می باشد.این سایبان ها در رستوران ها و کافی شاپ های فضای باز به وفور استفاده می شود.سایبان متین با توجه به نیاز این محصول و با توجه به قیمت های گزاف چترهای وارداتی اقدام به تولید و عرضه این محصول با کیفیت بسیار بالا و قیمت بسیار مناسب کرده است.از زمان تولید این محصول در سال ۱۳۸۹ با توجه به متریال استفاده شده و قیمت رقابتی در نظر گرفته شده شدیدا مورد استقبال کارفرمایان محترم اعم از مدیران رستوران ، مدیران کافی شاپ، مغازه دارانی که در فضای باز جلوی آن ها اقدام به سرو غذا یا نوشیدنی می کنند،کارفرمایان پروژه های ساختمانی جهت کاور کردن حیاط قرار گرفته است. سایبان چتری در دو ابعاد سه متر و چهار متر و پنج متر تولید گردیده است.این سایبان ها در دو نوع بدنه استیل و چوب  ارائه گردیده است.سایبان چوب که جنس آن از چوب  روس ساخته شده است با دوام بالا و ظاهری شکیل و زیبا برخوردار است.

سایبان آلاچیقی(دو طرفه)

علاوه بر سایبان های یکطرفه که اندازه قابل اجرا ۶در۳ قابل اجرا می باشد ،سایبان دیگری نیز قابل استفاده هستند که به این سایبان ها اصطلاحا آلاچیقی (دوطرفه) گفته می شود.سایبان های آلاچیقی که در اندازه حداکثر ۶ در ۶ قابل اجرا می باشد قابل استفاده کنار استخرها،روی تراس ها ،وسط ویلاها و کنار زمین های بازی هستند.استفاده از لامپ های فلورسنت در هنگام شب به همراه دو عدد ریموت کنترل سایبان برقی اتوماتیک و گیرنده جهت باز و بسته از فاصله ۳۰ متری ،استفاده از موتورهای با قدرت ۵۰ نیوتن بر متر مربع رایج می باشد.

سایبان برقی جهت ویلا یا بالکن

یکی دیگر از استفاده های سایبان برقی در جهت پوشاندن فضای بالکن ، پاسیو یا جلوی ویلاها است. سایبان متحرک به شما این امکان را می دهد که بدون اینکه  فضای حیاط یا بالکن یا پاسیو شما به طور کامل مسدود شود در هر زمان دلخواه سایبان را با ریموت باز کرده و از سایه دلنشین آن استفاده نمایید و در زمانی که استفاده ای از آن نخواهید کرد سایبان را بسته و نمای حیاط ویلا یا بالکن خود را حفظ نمایید.این سایبان هم چنین در واحد های آپارتمانی که پاسیو آن ها مشرف به طبقات بالاتر است و احتیاج به سایبانی که فضای پاسیو آن ها محصور شود بسیار استفاده می گردد

سایبان پارکینگ

همواره اتومبیل ها از اشعه مضر UV خورشید،نور آفتاب،شیره درختان،فضولات پرندگان،برف،باران های اسیدی و… در معرض آسیب هستند، اگر از نظافت روزانه اتومبیل خود خسته شده اید یا به دنبال تامین سایه ای خنک برای آن هستید،ما محصول سایبان متحرک متین با پوشش پارچه PVC را به شما پیشنهاد می کنیم.این سازه که قابلیت جمع شدن و متحرک بودن را دارد و زمانی که شما احتیاج به فضای آزاد  و استفاده از نور را دارید با استفاده  از ریموت آن را بسته و در زمان پارک خودرو مجدد با استفاده از ریموت آن را باز کرده و می توانید از سایه دلنشین آن استفاده کنید.اندازه و ابعاد سایبان متحرک پارکینگ با  توجه به نیاز مشتری قابل تغییر است.معمولا طول سایبان به اندازه طول خودرو (۴ تا ۵٫۵۰) و میزان پیشروی(بازشو) سایبان به اندازه عرض خودرو(۱٫۸۰ تا ۲٫۲۰) قابل تغییر است و براساس نیاز مشتری می توان تا عرض ۲٫۵۰ یا ۳ متر این محصول را اجرا نمود. هزینه ای که برای خودروی خود یا منازل یا حیاط آن کرده اید را حفظ نمایید.اگر با وجود هزینه ای که برای منزل و حیاط آن کرده اید نمی توانید از پارکینگ آن استفاده کنید و زیبایی و سلامت بدنه خودرو برایتان اهمیت دارد، ما یک سایبان ایمن،امن،کارا،فنی و زیبا را به شما معرفی می کنیم. پارچه های مورد استفاده در محصولات شرکت سایبان متین از بهترین نوع با قابلیت شستشو و نصب آسان،کاملا ضد آب،سبک و درعین حال مقاوم  در برابر آب باران،اشعه خورشید،سرما،گرما است.

سایبان مغازه

از گذشته بیشتر مغازه ها به دلایل مختلف از سایبان استفاده می کردند که به صورت دستی و پر زحمت بود،ولی امروزه سایبان برقی به دلیل سهولت استفاده جایگزین آنها شده است.شرکت سایبان متین تولید کننده انواع سایبان های دستی و سایبان متحرک است. این نوع سایبان علاوه بر زیبایی،استقامت و کیفیت کاملا متفاوت با سایبان های سنتی وجود دارد.وجه تمایز سایبان برقی با سایبان های دستی و کالسکه ای میزان بازشو سایبان است.بازو معمولا ۲٫۵۰ تا  ۳  می باشد  که  قابل مقایسه با سایبان کالسکه ای که حداکثر ۱٫۵۰ بازشو برای آن امکان پذیر می باشد، نیست. علاوه بر آن سهولت  در بازو بسته کردن آن به وسیله ریموت از مهمترین مزایای آن می باشد. برای جلو گیری از تابش مسقیم افتاب جلوی مغازه و یا کالا هاییکه تابش افتاب برای انها مناسب نیست استفاده میشود.

اجزای سایبان برقی

سایبانجهت بازشدن پارچه سایبان برقی نیاز به مفاصلی است که دارای حرکت آرنجی باشد تا بتواند کار باز و بسته شدن را انجام دهد. داخل این بازو ها فنر هایی استفاده شده است که توسط سیم بکسل ، زنجیر و تسمه به هم متصل شده است . این بازوها باید دارای استحکام بالایی باشد تا بتواند در برابر باد و باران مقاوم باشد.

پارچه و رویه سایبان برقی اتوماتیک دارای چند مدل است و تفاوت آنها در چیست ؟

پارچه های استفاده شده در سیستم سایبان برقی اتوماتیک متحرک دارای طرح ها و انواع مختلفی می باشد. این رویه و پارچه ها با توجه به محل نصب و سلیقه مشتری متفاوت می باشد.

انواع پارچه سایبان برقی:

 1. پارچه برزنتی

  ابن پارچه دارای کیفیت مناسبی در برابر باران ، برف و خصوصا گرمای زیاد جنوب می باشد و از نظر طرح فقط به شکل های تک رنگ می باشد.

 2. پارچه ترانزیتی

  ابن پارچه دارای کیفیت مناسبی در برابر باران و برف می باشد و از نظر طرح به شکل راه راه می باشد. این پارچه شکل تک رنگ ندارد.

 3. پارچه فلکسی

  ابن پارچه دارای کیفیت مناسبی در برابر باران ، برف و خصوصا گرمای زیاد جنوب می باشد و از نظر طرح فقط به شکل های تک رنگ می باشد

در تولید سایبان برقی های متحرک موتورهای تویوبلار نقش مهم را ایفا می کنند که به واسطه مزایا و آسانی و راحتی در استفاده از آن ها نیاز به داشتن اطلاعات و شناخت دقیق از این موتورها می باشد.

مشخصات عمومی فنی موتورهای توبولار تحت لیسانس ایتالیا
• برق ورودی شهری ۵۰ هرتز-۲۲۰ ولت
• جریان مصرفی متغیر تا ۱ امپر
• زمان کارکرد موتور ۵ دقیقه
• دمای کارکرد موتور محیط ۵۰+ تا ۱۲- درجه سانتیگراد
• دمای کارکرد موتور ۱۵۰ درجه سانتیگراد
• وات مصرفی ۱۲۰ تا ۲۵۰ وات
مزیتهای موتور تویوبلار
• کارکرد بی صدا و تنظیم آسان نسبت به موتورهای سانترال
• سرعت یکنواخت در حرکت
• از نظر توان و قدرت کشش، دارای رده های مختلفی هستند
• به صرفه و کم مصرف نسبت به دیگر موتور حاظر

بخش رسیور و ریموت سایبان متحرک

ریموت و رسیور یک فرستنده و گیرنده رادیویی هستند که وقتی ریموت پالسی را روی فرکانس نسبی ارسال می کند رسیور آن را شناسایی و این عمل را با فرمان قطع یا وصل کردن پاسخ می دهد.

ریموت ها به صورت دستی و یا چند کاناله می باشند که در ریموت های چند کاناله قابلیت باز و بسته کردن چند سقف متحرک که در کنار هم قرار دارند بصورت مجزا در اختیار کارفرما می گذارد.

پروژه های سایبان برقی اجرا شده توسط سایبان برقی متین

نمونه ای از بهترین نمونه های سایبان برقی اجرا شده توسط سایبان برقی به همراه مراحل آماده سازی و نصب سایبان برقی در ادامه قابل مشاهده است.

مشتریان محترم می توانند مشابه مدل سایبان برقی مورد نظر خود را از مابین پروژه های سایبان برقی انتخاب نمایند.

تمامی سفارشات با بهترین پارچه و کیفیت سازه به مشتریان عرضه میشود.

 • سایبان برقی کافه رستوران الیوت
  پروژه سایبان برقی کافه رستوران الیوت
  anemptytextlline
 • پروژه سایبان برقی ساعت فروشی
  پروژه سایبان برقی ساعت فروشی
  anemptytextlline
 • سایبان برقی پارکینگ عرض ۵ متر
  سایبان برقی پارکینگ عرض ۵ متر
  anemptytextlline
 • سایبان برقی روف گاردن منزل مسکونی
  سایبان برقی روف گاردن منزل مسکونی
  anemptytextlline
 • سایبان برقی متحرک کافی شاپ پلاتو
  anemptytextlline
 • پروژه سایبان برقی پنت هاوس برج آبان
  پروژه سایبان برقی پنت هاوس برج آبان
  anemptytextlline
 • پروژه سایبان برقی بالکن منزل مسکونی ولنجک
  پروژه سایبان برقی بالکن منزل مسکونی ولنجک
  anemptytextlline
 • پروژه سایبان برقی نماینده مشکین شهر
  پروژه سایبان برقی نماینده مشکین شهر
  anemptytextlline
 • پروژه سایبان برقی و سایبان شید خودرو
  پروژه سایبان برقی و سایبان شید خودرو
  anemptytextlline
 • پروژه سایبان برقی محیط آبریز وسط ساختمان
  پروژه سایبان برقی محیط آبریز وسط ساختمان
  anemptytextlline
 • پروژه های سایبان برقی تبلیغاتی
  پروژه های سایبان برقی تبلیغاتی
  anemptytextlline
 • پروژه سایبان برقی پارچه برزنتی نسکافه ای خط دار
  پروژه سایبان برقی پارچه برزنتی نسکافه ای خط دار
  anemptytextlline
[dt_testimonials autoslide=”3000″ number=”3″]