قیمت انواع سقف متحرک

قیمت انواع سقف متحرک


قیمت انواع سقف متحرک چگونه محاسبه می شود؟

سقف متحرک تبدیل به یکی از اجزای مهم در فضاهای سرباز شده است که وجود آن در مکان های مختلف متفاوت است. از سقف متحرک در هر فضای بازی میتوان استفاده کرد تا از مزیت های آن برخود دار شد.

قیمت انواع سقف متحرک ، با توجه به مختلف بودن فضا هایی که در آن ها نیاز به سایبان متحرک حس میشود با هم فرق داشته و شزایط مخصوص به خود را داررند. نکته بعدی که آن را در تعیین قیمت سقف متحرک  تاثیر گذار میدانیم ، اتوماتیک بودن آن است.

در سایبان متحرک های برقی موتور توبلار به کار رفته تا دیگر برای جمع کردن و باز کردن آن نیاز به نیروی دستی نداشته باشید. با وجود این موتور ها با ریموت میتوان سقف متحرک  را در زاویه دلخواه تنظیم کرد.

نکته بعدی و البته مهم ترین نکته در تعیین قیمت سقف متحرک  ، مهم ترین سازه های به کار رفته در سقف متحرک  است که پارچه و پوشش آن است. پارچه های به کار رفته با توجه به نوع سقف متحرک  و مکانی که قرار است در ان نصب شوند انتخاب میشوند و بررسی های لازم انجام میگیرد.

به عنوان مثال ، جنس و مشخصات پارچه ای که در سایبان متحرک خودرو به کار میرود با جنس پارچه ای که برای سقف متحرک  مخصوص استخر به کار میرود از لحاظ شکل و ویژگی تغییرات چشم گیری دارند.

شرکت سایبان متین افتخار دارد که در کنار کیفیت بسیار عالی، سقف متحرک را نیز تا حد زیادی مناسب نموده و زمینه آسایش مشتریان خود را فراهم سازد.

سایبان متحرکسقف متحرک

سایبان متحرکسقف متحرکقیمت انواع سقف متحرکقیمت سقف متحرک

1 Comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *