قیمت سقف جمع شونده

قیمت سقف جمع شونده

قیمت سقف جمع شونده


قیمت سقف جمع شونده چگونه محاسبه می شود؟

سقف جمع شونده تبدیل به یکی از اجزای مهم در فضاهای سرباز شده است که وجود آن در مکان های مختلف متفاوت است. از سقف جمع شونده در هر فضای بازی میتوان استفاده کرد تا از مزیت های آن برخود دار شد.

قیمت سقف جمع شونده ، با توجه به مختلف بودن فضا هایی که در آن ها نیاز به سقف جمع شو حس میشود با هم فرق داشته و شزایط مخصوص به خود را داررند. نکته بعدی که آن را در تعیین قیمت سقف جمع شونده تاثیر گذار میدانیم ، اتوماتیک بودن آن است.

در سقف جمع شونده  موتور توبلار به کار رفته تا دیگر برای جمع کردن و باز کردن آن نیاز به نیروی دستی نداشته باشید. با وجود این موتور ها با ریموت میتوان سقف جمع شو  را در زاویه دلخواه تنظیم کرد.

نکته بعدی و البته مهم ترین نکته در تعیین قیمت سقف جمع شونده  ، مهم ترین سازه های به کار رفته در سقف جمع شو  است که پارچه و پوشش آن است. پارچه های به کار رفته با توجه به نوع سقف جمع شونده و مکانی که قرار است در ان نصب شوند انتخاب میشوند و بررسی های لازم انجام میگیرد.

به عنوان مثال ، جنس و مشخصات پارچه ای که در سقف جمع شونده خودرو به کار میرود با جنس پارچه ای که برای قیمت سقف جمع شو مخصوص استخر به کار میرود از لحاظ شکل و ویژگی تغییرات چشم گیری دارند.

شرکت سایبان متین افتخار دارد که در کنار کیفیت بسیار عالی، سقف متحرک را نیز تا حد زیادی مناسب نموده و زمینه آسایش مشتریان خود را فراهم سازد.

برای اطلاع از قیمت سقف جمع شونده میتوانید با سایبان برقی متین بزرگترین شرکت تولید کننده انواع سقف ها و سایبانها در ارتباط باشید.

سقف جمع شوسقف جمع شونده

سقف جمع شوسقف جمع شوندهقیمت سقف جمع شوقیمت سقف جمع شونده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *