چرا سایبان پارکینگ مهم است؟

چرا سایبان پارکینگ مهم است؟

چرا سایبان پارکینگ مهم است؟

 

سایبان پارکینگ یکی از سایبان های مهم و کاربردی در فضاهای باز میباشد که به علت مزیت های عالی فراگیر شده و مشتریان را به خود جذب کرده است.

سایبان پارکینگ همانطور که از نامش پیداست برای حفاظت از خودرو در مناطق باز به  کار میرود.

وظیفه سایبان پارکینگ ، حفاظت از فضای تحت پوشش خود از تابش های شدید روزانه آفتاب و اشعه های مضر آفتاب بوده که باعث گرم شدن ماشین و رسیدن آسیب به آن میشود.

با وجود سایبان پارکینگ علاوه بر مقاومت در برابر آفتاب و گرمای آن ، شما میتوانید از رطوبت های برف و باران جلوگیری کنید و همچنین شیره درختان و فضولات پرندگان نمیتوانند به خودرو شما راه پیدا کنند.

سایبان پارکینگ در طرح ها و انواع مختلف تهیه میشود تا بنا بر شرایط آب و هوایی مشتری و همچنین مطابقیت دادن با سلیقه مشتری ساخته شود.

جنس های سازه سایبان پارکینگ به طوری مقاوم هستند که طول عمر بالایی را نیز برای سایبان پارکینگ رقم میزنند.

با استفاده از سایبان پارکینگ شما دیگر مجبور نیستید در فضای باز مثل حیاط های شرکت ها و ادارات ، ویلا ها ، حیاط خانه و هرجای سرباز دیگری و زیر تابش مستقیم آفتاب خودرو خود را پارک کنید.

بلکه میتوانید خودرو خود را زیر سایه سایبان پارکینگ پارک کرده و بدون نگرانی به کار خود بپردازید.

قابل ذکر است که سایبان پارکینگ بسیار کاربردی میباشد زیرا تابش شدید آفتاب صدماتی برای خودرو مثل از بین رفتن رنگ اصلی خودرو و آسیب به موتور های خودرو شده و همچنین شیره درختان باعث خوردگی رنگ خودرو نیز میشود.

سایبان  متین یک شرکت تولید در انواع و اقسام سایبان پارکینگ ها در حال کار بوده و شما میتوانید برای اطلاع از قیمت ها و همچنین مشاوره هایی در خصوص انتخاب بهترین نوع سایبان پارکینگ با ما تماس بگیرید.

 

تماس با سایبان متحرک و سایبان پارکینگ متین

دفتر مرکزی : تهران، سعادت آباد، بالاتر از میدان کاج، نبش خیابان ۵ ، پلاک ۶، واحد ۱۷

تلفن : ۵۰ ۱۰ ۳۶ ۲۲ ۰۲۱

۵۱ ۱۰ ۳۶ ۲۲ ۰۲۱

۵۲ ۱۰ ۳۶ ۲۲ ۰۲۱

تلفن همراه : ۳۲ ۷۷ ۱۰۰ ۰۹۱۲

فکس : ۳۹ ۱۷ ۳۵ ۲۲ ۰۲۱

تماس و مشاوره رایگان از ۹ صبح تا ۹ شب

 

سایبان پارکینگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *