انواع مختلف سایبان پاسیو


اشکال مختلف سایبان پاسیو به صورت زیر است :

سایبان پاسیو به سبک افقی :

سایبان پاسیو برای پنجره هایی که در تابستان اجازه می دهند تا تابستان بیش از حد خورشید باشد، سایبان پاسیو افقی یک راه حل کامل هستند. سایبان های پاسیو به صورت افقی بر روی پاسیو ، موازی با آن قرار می گیرند، به طوری که کاربر می تواند دقیقا میزان نور را که می خواهد کنترل کند. همه چیزهایی که باید انجام شود این است که پنجره های شیشه ای را برای بالا بردن یا کاهش تنظیمات به شرایط نور در خارج از منزل بکشند. این مناسب برای زمانی که حریم خصوصی مورد نظر است یا خنثی کردن نور مطلوب است. این محصولات با کیفیت افقی گرا با اانواع مختلف گسترده ای از پارچه ها موجود است.

چگونگی انتخاب سایبان پاسیو :

هنگام انتخاب سایبان پاسیو خود سوال هایی که ذکر شده است را شاید از خود بپرسید :

آیا می خواهید انعطاف پذیری بین یک سایبان پاسیو که افقی است که را قطره باران را می گیرد،  بر اساس موقعیت خورشید میتوانید تنظیم کنید؟ اگر چنین است، یک سبک دریایی را در نظر بگیرید.
آیا حریم خصوصی و نور کامل یک عامل مهم برای سایبان پاسیو شما است؟ اگر چنین است، سپس سایبان های افقی که موازی با پاسیو شما هستند مناسب تر خواهند بود.

مدل ورتیتکس به صورت افقی

این نوع از  سایبان پاسیو عمودی ورتیتکس از نور خورشید محافظت می کند، مانع از تابش نور خورشید به پاسیو و در داخل خانه می شود به راحتی گرم شود و شما را از چشمان کنجکاو محافظت می کند. این نوع سایبان بسیار مناسب است  البته با توجه به طراحی جمع و جور آن، نسخه های بسیاری از این مدل ها، حفاظت همه جانبه را در برابر نور خورشید و آب و هوا ارائه می دهند، این در واقع در میان سایبان پاسیو های افقی است ، و بسیار مناسب منزل شما است.

سایبان پاسیو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *