سایبان چتری

سایبان چتری -سایبان متین

سایبان چتری

آیا به دنبال بهترین راه حل برای ایجاد سایه در حیاط خانه خود هستید؟ یا میخواهید در تمام طول سال چیزی برای محافظت از شما در برابر آب و هوا وجود داشته باشد؟ پیشنهاد ما به شما استفاده از سایبان چتری است.  اغلب تصمیم گیری بین سایبان های فضای باز و چتر های باکیفیت دشوار است. دیگر لازم نیست منتظر باشید زیرا شما محصول دلخواهتان را پیدا کرده اید. ما این محصول را به شما عرضه خواهیم کرد.

اگر از داغ شدن صندلی ها زیر آفتاب ناراحت هستید یا فکر میکنید میشود از حیاط به عنوان محلی برای استراحت استفاده کرد . شاید باران و باد جای خشکی برای شما نگذاشته و یا کاله آفتابی شما دیگر نیمتواند جلوی گرمای شدید را بگیرد. پس لازم است تا فکری برای اینها کنید. پیشنهاد ما خرید و نصب سایبان چتری است.

تابش نور شدید آفتاب و یا باران بهاری نیمتواند شما را مجبور به ماندن در خانه کند. بهتر است از خانه بیرون بزنید و از حیاط زیبا لذت ببرید. میتوانید محلی برای گذراندن عصرهای تابستان یا فضایی برای بازی کودکان داشته باشید. همه این نیازهای در طراحی و تولید سایه بان چتری لحاظ شده و میتوانید در خانه یا باغ خودتان آن را داشته باشید.

مزایای نصب سایبان چتری 

حالا زمان آن رسیده تا سایبان چتری را به فضای باز داخل خانه بیاورید و ببینید چگونه خانه شما را خنک خواهند کرد. این سایبان ها تنها محدود به کافه های شهری یا استراحتگاه ها نیستند و میتواند برای خانه شما هم عالی و موثر عمل کنند. شما میتوانید طیف گسترده ای از سایبان متحرک یا ثابت را از شرکت سایبان متین تهیه کنید و از مزیت و زیبایی آن لذت ببرید.

مجموعه ای از چتر سایبان ثابت و متحرک توسط شرکت سایبان متین ساخته و ارائه میشود. متناسب با فضا و دکور محل خانه یا کار شما سایبان ها طراحی و اجرا خواهند شد تا از زیبایی و کارایی آن بهره مند شوید. حالا یک مکان عالی برای لذت بردن از فضای بیرون خانه هست تا از باران و باد و اشعه مضر آفتاب در امان بمانید.

سایبان چتری -سایبان

بسیاری از کسانی که نیاز به نصب سایبان دارند میخواهند از فضای بیرون خانه خود استفاده کنند. اما این موضوع محدودیت دارد زیرا خیلی از ما مستاجر هستیم و لازم است تا در زمان جابجایی آنرا هماره خود ببریم. پس نمیتوانید یک سایبان را روی دیوار داشته باشید. پس باید محصول مناسب را انتخاب کنید و بتوانید از خنکی و زیبایی آن لذت ببرید.

اولین کار برای ایجاد سایه و خنکی روی تراس یا در حیاط نصب سایبان است. چیزی که هم جذابیت بصری داشته باشد و هم با نما و دکور خانه شما هماهنگ شود. اما برای اکثر سایبان ها محدودیت وجود دارد و آن لزوم نصب روی دیوار است. اما سایبان چتری این محدودیت را ندارد زیرا میتوانید آنرا روی پایه نصب کنید و در صورت لزوم از پایه جدا میشود.

نکات مهم در زمان خرید سایه بان چتری

1) محافظ در برابر آب و هوا

اگر به دنبال یک سایه مطلوب هستید، چترها انعطاف پذیری بالایی برای محافظت از شما در برابر تغییرات جوی دارند. در حالی که سایر سایه بان ها معمولا در زمان شدت آفتاب یا باران باید بسته باشند، این چتر ها هستند که باز خواهند شد. یک چتر در فضای باز میتواند یک پناهگاه مناسب برای ما باشد.

2) دوام بالا

دوام چتر ها از سایر سایبان ها میتواند بیشتر باشد و خیلی بهتر از شما در برابر سردی و برودت یا تندی تابش آفتاب مراقبت کند. همچنین که محل خوبی برای بازی کودکان است و یک جای ایمن و زیبا را به این منظور ایجاد میکند.

3) قیمت

قیمت در زمان تصمیم گیری و انتخاب سایبان چتری مناسب خیلی مهم است. هزینه ها همیشه نقش مهمی در زندگی ایفا میکنند. در این بین چتر سایبان بهترین گزینه هستند زیرا از همه انواع سایبان مقرون به صرفه تر خواهند بود. علاوه بر زیبایی قابلیت تاشوندگی و حمل دارند تا در زمان اسباب کشی همراه تان باشند.

سایبان چتری ثابت
سایبان چتری - مکان های پر استفاده از سایبان چتری

سایه بان چتری را در چه مکان هایی می توان استفاده کرد؟

سایبان چتری به دلیل ظاهر زیبایی که دارید در مکان های مختلفی استفاده می شود و محبوبیت زیادی در بین مردم پیدا کرده است در عین زیبایی هم کاربردی است می تواند محیط زیرینش را تحت پوشش قرار دهد ولی بیشترین استفاده در مکان های زیر میشود که شامل :

✅ گردهمایی ها و مجالس

✅ نمایشگاه ها رو باز، مراکز تفریحی، مراکز تجاری رو باز

✅ رستوران ها و کافی شاپ های رو باز

✅ راهنمای هتل ها، رستوران و نیروهای حراستی

✅ آلاچیق و فضای سبز، روف گاردن ها

✅ مراکز آموزشی، دانشگاه ها

پروژه های سایبان متین

 

وزن سبک و جابجایی راحت چتر سایبان

یکی از دلایلی که ما به شما پیشنهاد می کنیم سایه بان چتری را خریداری کنید وزن سبک محصول و همچنین جابجایی راحت آن است. در ساخت سایه بان چتری از بهترین مواد استفاده شده است همچنین برای پارچه سایبان چتری از بهترین جنس ها که ضد آب و ضد اشتعال می باشد استفاده شده است اما با این حال سایبان شما وزن سبکی خواهد داشت و بزرگترین مزیت یک چتر سایبان در جابجایی راحت آن می باشد. شما سایبان خود را در هر مکانی که بخواهید می توانید جابجا کنید. در صورتی که بیشتر سایبان ها ثابت می باشد و تنها پوشش ها تغییر می کند. شما با وجود چتر سایبان یک سایبان متحرک و قابل جابجایی در اختیار خواهید داشت که به شکل های مختلف به راحتی می توانید از آن استفاده کنید.

شاید از خودتان بپرسید که چگونه می توان آن را جابجا کرد زیر پایه ی سایبان چتری چرخ هایی وجود دارد که میتوانید به راحتی آن را در هر جایی که خواستید جابجا کنید ، این مزیت جابجایی راحت سایبان باعث شده است که محبوبیتش بیشتر و بیشتر شود.

سایبان چتری با وزنی سبک

نحوه نصب سایبان چتری

نصب سایبان چتری نیاز به تخصص و دانش فنی دارد که افرادی در شرکت سایبان متین هستند بدون اینکه نقص یا ایرادی در کارشان دیده شود برای شما سایبان چتری را اجرا می کنند و سالم تحویلتان می دهند. البته برای جابجایی و بستن سایبان نیروهای ما همان لحظه به شما آموزش می دهند که اطلاعاتی در این زمینه پیدا کنید و  در لحظه ای احتیاج داشتید اینکار را انجام دهید مشکلی برای سایبان یا خود شما پیش نیاید.

اولین مرحله برای نصب این است که چادر یا پارچه ی آن را به سر میله آن وصل می کنند و بعد از آن پایه ها را به هم متصل می کنند از محکم بودن آن مطمئن میشویم که مبادا تکان بخورد یا بیفتد ، قرقره ای که با آن می توانید سایبان را باز و بسته کنید را هم سیمی دور آن قرقره میپیچیم که بتوانیم سایبان را در ابتدای میله قرار دهیم در مرحله ی آخر با دسته ای میچرخانیم و سایبان را باز می کنیم این تمام مراحل نصب سایبان چتری بود.

سایبان چتری -سایبان برقی متین

کاربرد های سایبان چتری

سایبان چتری را می توانید برای پوشش قسمت مورد نظرتان استفاده کنید و جای آن را به هر نقطه ای که خواستید تغییر دهید. از جمله کاربردهای سایبان چتری میتوان به چاپ تبلیغات روی پارچه ی آن اشاره کرد. بعنوان مثال اگر در پاساژ ها و فروشگاه های بزرگ صاحب کافه یا رستورانی هستید می توانید تبلیغات کافه یا رستوران خود را بر روی پارچه ی سایبان چاپ کنید تا اشخاصی که در طبقه های بالای پاساژ در حال قدم زدن هستند تبلیغات شما را ببینند و برای استراحت بعد از خرید برای صرف نوشیدنی به کافه ی زیبای شما مراجعه کنید.

با اینکار می توانید هم مشتریان زیادی را جذب کنید هم اینکه در هزینه ی تبلیغات صرفه جویی کنید چون دیگر نیازی نیست که هزینه های زیادی به شهرداری و مالیات پرداخت کنید برای دریافت هزینه ی تبلیغات روی سایبان با سایبان متین در ارتباط باشید.

سایبان چتری در حیاط ویلا

سایبان چتری در حیاط

چتر سایبان را می توانید در حیاط نصب کنید ، میز و صندلی بچینید و اوقات لذت بخشی را در کنار خانواده بگذرانید همچنین در فصل تابستان که اوقات بیشتری را در کنار خانواده تان می توانید بگذارید سایبان چتری بهترین گزینه است که شما را از آفتاب دور کند هوایی خنک را حس کنید بدون اینکه گرما اذیتتان کند. اگر در حیاطتان هم استخر داشته باشید که چه بهتر بعد از یک شنای دبش یک استراحت کوتاه همراه با نوشیدنی خنک خیلی می چسبه.

اگر هم برای اینکه تغییر دکوراسیون حیاطتتان را عوض کنید  دنبال راهی هستید ، چتر سایبان بهترین گزینه است که این کار را برای شما انجام دهید به راحتی با انتخاب یک پارچه ی مناسب برای سایبان خود تغییر دکوراسیون را در حیاط منزل یا ویلایتان اعمال کنید. مهمانی های خودمان یا جشن تولد کوچک زیر سایه ی دلچسب سایبان چتری خیلی لذت بخش تر می شود چون از آسمان تگرگ هم بیاید نیازی به نگران نیست سایبان بالای سر شماست و اجازه نمی دهد آسیبی به شما برسد.

سایبان چتری در حیاط-سایبان برقی

سایبان چتری در رستوران

سایبان چتری در محوطه ی رستوران به عنوان یکی از بهترین انواع سایبان هاست که برای میزبانی مشتریان در فضای باز رستوران ها مورد استفاده قرار می گیرد. رستوران هایی که فضای آزاد دارند و دنبال راهی هستند از آن محیط برای پذیرایی از مشتریان خود استفاده کنند چتر سایبان می توانند بهترین گزینه برای شما باشد هم می توانید جای آن را تغییر دهید هم این که به شکل ثابتی در موقعیتی که می خواهید قرار دهید و میز و صندلی های زیبایی زیر آن بچینید و از مشتریان در فضای باز پذیرایی کنید.

از مریت های مهم سایبان در رستوران ها می توان به تغییر دکوراسیون ، پوشش کامل منطقه ی نصب شده ، سهولت در باز و بسته شدن سایبان ، انتخاب مدل ها و رنگ های مختلف و… اشاره کرد. همانطور که در قبل هم اشاره شد سهولت در جابجایی سایبان چتری از دیگر مزایای مهم این محصول محسوب می شود.

سایبان چتری در کافه و رستوران-سایبان متین

سایبان چتری در کافه 

سایبان چتری در کافه ها بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد چراکه محیطی مناسب را برای مشتریان به ارمغان می آورید و می توانید ظاهری زیبا و منحر به فرد با مغازه ی خود بدهید. کافی شاپی که از وجود فضای باز بهره مند شده است باید با نصب چتر سایبان آن فضا را زینت ببخشد تا مشتریان از هوای ناب زیر سایبان لذت برده و کافه ی خوشمزه شان را میل کنند.

هر جایی که سایبان چتری را نصب کنید می توانید جابجا کنید البته اگر درخواست سایبان ثابت را نداده باشید این کار امکان پذیر است البته باید از شرکت ما بخواهید که چتر سایبان با پایه ی متحرک باشد تا نیروهای حرفه ای ما سایبانی برای شما تدارک ببینند که قارد به حرکت باشد و شما به راحتی بتوانید آن را جابجا کنید. رنگ بندی و تنوع در طرح سایبان دست شما در انتخاب هر مدل و طرحی باز گذاشته است.

راه های مراقبت از سایه بان چتری

سایبان ها و به خصوص سایبان چتری برای ایجاد سایه و محافظت از عناصر بیرونی به طور کلی پرکاربرد هستند و استفاده از ان ها بی خطر است. اما باید مادامی که از این وسیله استفادده میکنید، نکاتی را رعایت نمایید. شایع ترین صدماتی که میتواند به چتر سایبان وارد شود ایرادات در پایه چتر یا بریده شدن چتر است. در صورت وزش باد شدید، ضربات زیادی ممکن است به چتر وارد شود که پایه یا چادر آن را خراب کند. در زمان نصب و تنظیم سایه بان لازم است تا آنرا محکم در جای خود قرار دهید و از چادر مناسب برای آن استفاده کنید. بهتر است در زمان رعد و برق سایبان را کاملا ببندید تا آسیبی به آن نرسد.

بهتر است برای جلوگیری از هرگونه آسیب یا مشکل در زمان خرید حتما به متریال چادر و پایه دقت کنید تا بر اساس شرایط بد آب و هوا به آن آسیبی نرسد. برخی از چادرها دوام کمتری در برابر آفتاب شدید یا باران دارند. در مقابل برخی از پارچه ها محکم تر هستند یا برای چاپ تبلیغ بهترند. باید پیش از خرید حتما از کارشناسان فروش ما در این باره مشاوره بکیرید تا بهترین و مناسب ترین انتخاب را داشته باشید. برای پایه سایبان میتوان از متریال چوب یا فلز استفاده کرد. هرگونه انتخاب برای این موارد علاوه بر سلیقه شما به آب و هوای محل زندگی و نصب سایبان وابسته است.

پرسش های متداول

برای سایبان های چتری امکان جابجایی و نصب مجدد وجود دارد و زمان زیادی را از شما نخواهد گرفت.

تعیین قیمت سایبان های چتری به متریال مودر استفاده برای پایه و جنس چادر و همچنین ابعاد و اندازه آن بستگی خواهد داشت.

11 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *