تنوع رنگ و مدل در سایبان

تنوع رنگ و مدل در سایبان

تنوع رنگ و مدل در سایبان

 

در عصر اکنون به هر فضا بازی دقت فرمایید ، وجود سایبان ها را مشاهده خواهید کرد.

سایبان ها به منظور آفتاب گیری و مقاومت در برابر تابش اشعه های مضر خورشید و هم چنین جلوگیری از رطوبت برف و باران ، گرد و خاک اضافی هوا و گرم شدن شدید ناحیه تحت پوشش خود به کار میروند.

سایبان ها به طور عمده دو نوع دارند. سایبان های دستی و سایبان های برقی .

سایبان های برقی دیگر مصل سایبان های قدیمی برای باز و بسته کردن نیازی به نیروی دستی نداشته و به راحتی با یک ریموت قابل باز کردن و جمع کردن هستند.

باید گوشه چشمی به این موضوع داشت که تنوع رنگی سایبان ها باعث شده است که کاربردزیبایی شناختی را هم دارا باشد و با مکان و فضای انتخاب شده هماهنگ بشود.

تنوع بالای سایبان در زمینه رنگ ها  مدل های آن ها ، سبب شده در شیک تر بنظر رسیدن منطقه تحت پوشش نقش ویژه ای داشته باشد و هم اگر از آن برای مغازه و محل تجاری استفاده میکنید ، میتوانید با انتخاب رنگی عالی برای سایبان ، محل تجاری خود را چشم گیر تر کنید.

شما حتی میتوانید بر اساس محل تجاری خود رنگ سایبان را انتخاب کنید.

مثلا اگر برای یک محل تجاری اداری که محیطی سنگین دارد ، از یک سایبان شیک و ساده و البته سنگین برای ظاهر خود استفاده کنید.

اما گر شما یک سوپر مارکت دارید میتوانید رنگی شاد و چشم گیر را برای سایبان در نظر بگیرید تا هم جلب توجه داشته باشد هم یک ظاهر شیک به مغازه شما بدهد.

شما میتوانید برای انتخاب بهترین رنگ و مدل برای سایبان های خود با مشاوران ما مشورت کرده و با کمک آن ها ، بهترین سایبان ها را برای خود سفارش دهید.

 

تماس با سایبان و سایبان برقی متین

دفتر مرکزی : تهران، سعادت آباد، بالاتر از میدان کاج، نبش خیابان ۵ ، پلاک ۶، واحد ۱۷

تلفن : ۵۰ ۱۰ ۳۶ ۲۲ ۰۲۱

۵۱ ۱۰ ۳۶ ۲۲ ۰۲۱

۵۲ ۱۰ ۳۶ ۲۲ ۰۲۱

تلفن همراه : ۳۲ ۷۷ ۱۰۰ ۰۹۱۲

فکس : ۳۹ ۱۷ ۳۵ ۲۲ ۰۲۱

تماس و مشاوره رایگان از ۹ صبح تا ۹ شب

 

سایبان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *