انواع سایه بان برقی

انواع سایه بان برقی

 

سایه بان برقی های موجود در بازار برای مکان های مختلف و کاربرد های مختلف تعبیه و ساخته شده اند.

وجود سایه بان برقی در هر جای سرباز که مقابل تابش مستقیم نور آفتاب قرار دارد ، باعث میشود محوطه ای که توسط سایه بان برقی پوشیده شده است از شر تابش آفتاب ، گرمای حاصله از تابیدن مستقیم خورشید ، اشعه های مضر و نا مهربان افتاب و همچنین رطوبت برف و باران در امان بماند.

سایه بان برقی ها بنا بر اینکه قرار است کجا نصب شوند و به بیانی دیگر به علت مختلف بودن کاربرد های آن ها دارای تنوع هستند.

به عنوان مثال از سایه بان برقی هایی استفاده میشود که در بالای درب مغازه نصب شده و باعث جلوگیری پوسیدگی اقسام داخل ویترین از شر گرما و آفتاب خورشید میشود.

همچنین نصب سایه بان برقی در بالای درب مغازه ها ، باعث شکیل تر به نظر رسیدن ظاهر مغازه و همچنین چاپ تبلیغات های سودمند و موثر روی سازه های آن ها میباشد.

سایه بان برقی ها از لحاظ رنگ نیز دارای تنوع بسیار زیادی هستند که توسط سلیقه ی مشتری و هماهنگی با محیط انتخاب و تهیه میشوند.

نصب سایه بان برقی در بالکن ها و پاسیو ها نیز برای استفاده از فواید آن مثل جلوگیری از داغ شدن و در نتیجه گرم شدن خانه امکان پذیر بوده و آرامش و محیط دنجی را به ساکنان هدیه میدهد.

استفاده از نوعی سایه بان برقی برای رستوران ها و کافی شاپ های سرباز که مشتریان آن ها در فضاهای باز به صرف نوشیذنی و غذا مشغول هستند باب بوده و مورد استفاده قرار میگیرد.

شما میتوانید برای انتخاب بهترین نوع سایه بان برقی و جنس و کیفیت کار آمد آن ها با مشاوران سایه بان برقی متین تماس گرفته و از مشاوره های لازم و صد در صد رایگان در خصوص انتخاب و گزینش ، بهره مند شوید و استفاده کنید.

 

 

تماس با سایه بان برقی و سقف برقی متین

دفتر مرکزی : تهران، سعادت آباد، بالاتر از میدان کاج، نبش خیابان ۵ ، پلاک ۶، واحد ۱۷

تلفن : ۵۰ ۱۰ ۳۶ ۲۲ ۰۲۱

۵۱ ۱۰ ۳۶ ۲۲ ۰۲۱

۵۲ ۱۰ ۳۶ ۲۲ ۰۲۱

تلفن همراه : ۳۲ ۷۷ ۱۰۰ ۰۹۱۲

فکس : ۳۹ ۱۷ ۳۵ ۲۲ ۰۲۱

تماس و مشاوره رایگان از ۹ صبح تا ۹ شب

 

سایه بان برقی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *