سقف استخر

در سرما هم میتوانید شنا کنید آن هم با نصب سقف استخر ?

سقف استخر

سقف استخر

از آنجایی ساخت آپارتمان ها و ویلاها و… پیشرفت کرده و حیاط داخل خانه ها قابل دید برای بقیه آپارتمانها شده است استفاده از استخر در حیاط خانه برای خانواده ها غیر ممکن شده است . با پوشش سقف استخر این کار قابل حل میباشد.یکی از مهمترین مزایای پوشش سقف استخر این است که با داشتن استخرهایی با سقف پوشیده شما می توانید در هر زمان از استخرهای خود استفاده کرده و لذت ببرید.

اغلب این نوع پوشش ها دارای حالت نورگیر بوده و یک محیط بسیار زیبا را برای افراد فراهم می آورد و در فصل تابستان بدون اینکه نگران گرم شدن آب براثر تابش شدید آفتاب باشید از آب تنی لذت ببرید و با نصب سقف استخر دیگر نیازی به تمیز کردن مداوم استخر نیست به راحتی در هر زمان و در هر فصل میتوانید از استخر استفاده کنید.

سقف استخر
سقف استخر

انواع سقف استخر

سقف متحرک استخر یا سقف ریلی استخر

پوشش سقف استخر را با استفاده از ورقهای پلی کربنات میتوان متحرک یا ریلی نیز ایجاد کرد که متحرک یا ریلی بودن آنها با دست یا موتور طراحی میشود.

پوشش ثابت سقف استخر

پوشش سقف استخر را میتوان بصورت ثابت انجام داد که هم صددرصد آب بندی کامل داشته باشد هم عمر طولانی و هم از نور کافی برخوردار باشد. پوشش ثابت سقف را می توان با انواع ورق پلی کربنات از جمله : 2 یا چند جداره ، فلت و…. و یا با استفاده از نورگیر حبابی که برای پوشش سقف حیاط خلوت و یا پوشش سقف پاسیو نیز به کاربرده میشود، انجام داد. نورگیر های حبابی به دلیل دارا بودن قابلیت باز شو گزینه مناسبی براس پوشش استخر بصورت ثابت است.