سایبان مغازه

قیمت گذاری سایبان مغازه

قیمت گذاری سایبان مغازه بر اساس عرض و طول بازو ها انجام می گیرد بدلیل اینکه در تعیین متریال سایبان مغازه نقش عمده ای دارد. سازه سایبان مغازه از جنس آلومینیوم آلیاژی با رنگ الکترواستاتیک به منظور محافظت در برابر زنگ زدگی و خوردگی می باشد. همچنین پارچه سایبان مغازه از مرغوب ترین نوع پارچه تهیه می شوند که در برابر آفتاب و باران کاملا مقاوم بوده و تغییر رنگ نداده و پوسیده نمی شوند. برای آشنایی بیشترنمونه جنس کالیته سایبان مغازه را مشاهده نمائید. شایان ذکر است تمام سازه، یراق آلات و پارچه ها اعم از سایبان دستی و سایبان برقی که در گروه صنعتی متین به فروش می رسد از شرکت های معتبر اروپایی تامین شده و با توجه به سایز مورد نظر سایبان مغازه در ایران تولید می گردد.

تفاوت سایبان مغازه متین با دیگر سایبان ها

سایبان مغازه دارای یک آویز ۱۷ سانتی متری با یک لبه آلومینیومی به منظور سنگین شدن آویز و کمتر حرکت کردن آن در هنگام باد می باشد. این لبه یکی از وجه های تمایز سایبان های برقی ارائه شده سایبان برقی متین می باشد.

اجزای سایبان مغازه :

1- بازوهای مستحکم سایبان مغازه

بازوها مهمترین بخش سایبان مغازه می باشند. طول بازوهای سایبان مغازه  می تواند ۲ ، ۲٫۵ و ۳ متر باشد که این بستگی به عرض سایبان مغازه و خواسته مشتری دارد. این بازوها از ضخامت مناسبی برخوردارند که استحکام سایبان مغازه را بالا می برد و مقاومت آن را در برابر باد افزایش می دهد. در اینجا به این نکته باید اشاره کرد که اغلب بازوهای سایبان مغازه موجود در بازار دارای ضخامت کمتری نسبت به سایبان های ما هستند.

2- مفاصل فلزی سایبان مغازه

تمام مفاصل بازوها و دیگر مفاصل سایبان مغازه متین از جنس فلز می باشند، این نکته بسیار مهم است زیرا اکثر سایبان ها از مفاصل پلاستیکی استفاده می کنند که بعد از مدت کوتاهی می شکنند.

3- یراق آلات مستحکم سایبان مغازه

اتصال بازوها به تیر جلویی سایبان مغازه، توسط یک یراق و مفصل مستحکم صورت می گیرد. همچنین تمام تیرها و لبه های سازه سایبان مغازه دارای درپوش انتهایی به منظور زیبایی می باشند.

4- پیچ تنظیم شیب سایبان مغازه

سایبان مغازه دارای یک پیچ به منظور ،تنظیم شیب سایبان مغازه از ۰ تا ۴۵ می باشد.

5- دورپیچ اضافه سایبان مغازه

به جهت زیبایی و استحکام ، یک دور اضافه از پارچه به دور محور اصلی پیچیده شده است. این موضوع در هنگام باز بودن سایبان مغازه از دیده شدن محور فلزی جلوگیری میکند. برخی از شرکت‌های تولید کننده سایبان مغازه از پیچیدن این یک دور اضافی دریغ می کنند.

خرید سایبان مغازه

جهت هرگونه پرسش و خرید سایبان مغازه ۲۴ ساعته با ما تماس بگیرید تا کارشناسان سایبان برقی متین شما را در امر خرید راهنمایی کنند.

گالری سایبان مغازه

گالری سایبان مغازه (5)
گالری سایبان مغازه (6)
گالری سایبان مغازه (3)
گالری سایبان مغازه (4)
گالری سایبان مغازه
گالری سایبان مغازه (2)